Μηχανικός Πωλήσεων Βάσεων Στήριξης Φωτοβολταικών Συστημάτων

Η Βιομηχανική Μονάδα της εταιρίας EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS που κατέχει ηγετική θέση στην παραγωγή και εμπορία Αλουμινίου, με έδρα τα Οινόφυτα Βοιωτίας ζητά να εντάξει στο Δυναμικό της:

Μηχανικό Πωλήσεων Βάσεων Στήριξης Φωτοβολταικών Συστημάτων

Περιγραφή θέσης:

  • Ανάπτυξη Πελατολογίου.
  • Εξυπηρέτηση - ενημέρωση πελατών για τα προϊόντα της εταιρείας.
  • Επικοινωνία με το δίκτυο συνεργατών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανικού ΑΕΙ/ΤΕΙ (κατά προτίμηση Ηλεκτρολόγου Μηχανικού).
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office).
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης.

Δεξιότητες:

  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική Αντίληψη
  • Ομαδικότητα και συνεργατικότητα
  • Εμπειρία στον κλάδο των φωτοβολταϊκών ή πωλήσεις σε τεχνική εταιρεία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Γνώση δομικών υλικών (αλουμίνιο, χάλυβας) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων επιθυμητή (Autocad).

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus κατόπιν σχετικής στοχοθέτησης
  • Αυτοκίνητο, Κινητό τηλέφωνο, Tablet
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Συνεχή Εκπαίδευση & Επιμόρφωση

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις προϋποθέσεις, παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα αναφέροντας των κωδικό της θέσης: 01 ΑΠΕ# στο email:
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Ανακοινώσεις
Συστήματα αλουμινίου EUROPA - πραγματικά 100% ελληνικά προϊόντα
Για την ασφάλειά σας, EUROPA.Προστατεύστε το σπίτι και την περιουσία σας με συστήματα αλουμινίου EUROPA
Για να μην έχετε παρεξηγήσεις, όταν ζητάτε συστήματα αλουμινίου, σιγουρευτείτε ότι τα κουφώματα, τα ρολά, οι σήτες είναι όλα EUROPA!